2022 Techtextil Frankfurt nad Mohanom

2022 Techtextil Frankfurt nad Mohanom

Srdečne Vás pozývame na výstavu Techtextil vo Frankfurte nad Mohanom v termíne 21-24.6.2022, kde vám predstavíme výrobky spoločnosti Chemosvit Fibrochem s.r.o. Na výstave sa zúčastnia naši predajcovia, ktorí vám predstavia nie len naše vlákno PROLEN® s jeho modifikáciami, ale aj výrobky z tohto vlákna ako sú cyklistické ponožky Karpathia® a iné.

Výkonnosť. Funkcia. Budúcnosť.
Medzinárodní vystavovatelia budú na veľtrhu Techtextil vo Frankfurte nad Mohanom od 21. do 24. júna 2022 prezentovať celé spektrum technických textílií, funkčných odevných textílií a textilných technológií. Súčasne s veľtrhom Techtextil sa bude konať aj Texprocess, popredný veľtrh pre odevný priemysel a priemysel spracovania textilu, a tento rok len raz Heimtextil Summer Special, medzinárodný veľtrh bytového a zmluvného textilu.

Techtextil sa koná súbežne s veľtrhom Texprocess a predstavuje kompletné spektrum aplikácií pre high-tech textílie, vďaka ktorým sú výrobky ľahšie, funkčnejšie a udržateľnejšie. Vďaka doplnkovým digitálnym prvkom, komplexnej koncepcii hygieny a bezpečnosti a novej polohe výstaviska sa vystavovatelia aj návštevníci môžu tešiť na množstvo inovácií.

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.fibrochem.sk/wp-content/uploads/2017/05/slide-3.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 330px;}