Generally

Výrobou ponožiek sa zaoberáme od roku 1997

Hlavným materiálom na výrobu ponožiek je vlákno PROLEN®, buď v 100%-nom prevedení, aby sa využili vynikajúce vlastnosti vlákna PROLEN® alebo v kombinácii s bavlnou, vlnou a inými vláknami podľa prianí zákazníka. Ponožky vyrábame pod vlastnou značkou alebo pod značkami zákazníkov. Taktiež vyrábame ponožky pre policajtov, armády, zamestnancov pôšt a podobne. Ponožky môžu byť klasické, ale i určené na rôzne druhy športov.

Medzi naše značky patria klasické a športové ponožky Karpathia, športové ponožky Johny Tatrosh a ponožky s ľudovými motívmi Folkies.

Image module

Karpathia

Ponožky Karpathia môžu byť klasické, ale i športové (cyklistika, beh, tenis, treking, futbal, golf, lyžovanie , hokej, snowboard, atď.) i v urban štýle. Sú vyrobené hlavne z vlákna PROLEN®. Značka Karpathia je odvodená od Karpát, pod ktorými sa naše ponožky vyrábajú a jej symbolom je vlk.

www.karpathia-thermowear.com
Image module

Johny Tatrosh

Johny Tatrosh je značka ponožiek na všetky športy, ktoré sa môžu robiť v Tatrách na Slovensku. Sú vyrobené hlavne z vlákna PROLEN®.

www.johnytatrosh.sk
Image module

Folkies

Folkies je značka ponožiek, ktoré sú inšpirované nádherným folklórnym dizajnom zo Slovenska a iných európskych krajín. Sú vyrobené hlavne z vlákna PROLEN®.

www.folkies.sk