Eurobike 2022 Frankfurt nad Mohanom

Eurobike 2022 Frankfurt nad Mohanom

EUROBIKE je ústrednou platformou pre svet bicyklov a mobility budúcnosti. Zohráva dôležitú úlohu pri transformácii energetického a dopravného sektora, podnecuje sociálne zmeny a stanovuje nové štandardy v oblasti športu, voľného času, zdravia a mobility.

Našich zástupcov ste mohli nájsť aj na prestížnej výstave Eurobike 2022 vo Frankfurte nad Mohanom. Okrem nadviazania spolupráce sme sa zamerali na získanie nových nápadov a inšpirácií, aby boli naše cyklistické ponožky ešte atraktívnejšie a funkčnejšie.

Najvyššie štandardy kvality sú pre našu výrobu absolútnou prioritou, a preto sa neustále snažíme zlepšovať, či už vo výrobe, alebo v používaní nových moderných ekologických materiálov, ako je napríklad prvé recyklované polypropylénové vlákno na svete PROLEN® Recycle, alebo ponožky z vlákna PROLEN®IXO, ktoré znižuje zachytávanie kliešťa Ixodus ricinus na tkanine.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.fibrochem.sk/wp-content/uploads/2017/05/slide-3.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 330px;}