Sponzorský dar pre psí útulok v Poprade

Sponzorský dar pre psí útulok v Poprade

Tradične sme ani tento rok nezabudli na opustených psíkov a iniciatívne sme sa rozhodli pripraviť im špeciálne prekvapenie. Vyrobili sme im 40 unikátnych psích podstieľok, ktoré im majú nie len spríjemniť miesto oddychu, ale zároveň ich budú chrániť pred kliešťami.

,, Tento rok sme si vymysleli novinku a urobili sme pelechy z protikliešťového vlákna, ktoré je upravené na báze prírodných látok a je odolné proti kliešťom. Dovnútra sme dali antimikrobiálne vlákno, ktoré pôsobí proti viacerým baktériám a vírusom. Okrem toho polypropylén, ktorý vyrábame vo Svite je veľmi dobrý izolant, ktorý by mal psom pomôcť ostať v teple a vlákno, je hydrofóbne, čiže nebude držať vlhkosť. Psíky budú mať veľmi komfortné ležanie,“ vysvetlila výkonná riaditeľka spoločnosti Alena Balogová.

Ide o vyrobené prototypy, určené špeciálne pre psí útulok v Poprade.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.fibrochem.sk/wp-content/uploads/2017/05/slide-3.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 330px;}