• Mzdové podmienky

Upresníme na osobnom pohovore.

  • Termín nástupu

Ihneď, resp. po vzájomnej dohode

  • Zmennosť

Trojzmenný nepretržitý režim (ranná, odpoludná a nočná zmena včítane víkendov)

Pracovná náplň

Obsluha dĺžiaco – tvarovacích textilných strojov, následná kontrola výrobkov

Práca s novými modernými technológiami

Požiadavky na uchádzačov

Minimálne stredné odborné vzdelanie – výučný list
Prax aspoň 2 roky
Samostatnosť, precíznosť, manuálna zručnosť

Registrovať na pozíciu

Spoznajte náš sociálny program

V rámci sociálneho programu ponúkame pre našich zamestnancov zdravotnú starostlivosť, rekondičné pobyty či sociálnu výpomoc.
Viac info

Benefity pre zamestnancov

  • trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,
  • komplexné zaškolenie,
  • spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,
  • každoročná úprava mzdy,
  • ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra
  • motivačný príspevok za dochádzku,
  • nadštandardné príplatky za prácu počas sviatkov – 150%,
  • mzdové zvýhodnenie za prácu v odpoludňajšej zmene nad rámec Zákonníka práce,
  • mzdové zvýhodnenia za prácu v noci, počas víkendov a za prácu nadčas v zmysle Zákonníka práce,
  • vekový automat po odpracovaní min. 5 rokov,
  • odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
  • príspevok na III. pilier DDS,
  • finančný príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi,
  • príspevok pre darcov krvi,
  • príspevok na stravovanie počas dovolenky,
  • zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu

O nás

Chemosvit Fibrochem, s.r.o. je súčasťou silnej holdingovej skupiny Chemosvit, a.s., kde jadrom produkcie sú polypropylénové vlákna pre rôzne aplikácie. Tradičná výroba vlákien začala v roku 1934. Počiatočnú výrobu viskózových a neskôr polyamidových vlákien, nahradila v roku 1974 výroba polypropylénových jemných vlákien pod menom PROLEN®. Počas svojej viac ako štyridsaťročnej histórie sa PROLEN® stal celosvetovo známou značkou.

Viac o nás

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosím pošlite nám žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá pre prijatie na danú pracovnú pozíciu.

    Kontaktná osoba

    Špecialista administratívnych činností a personalistiky
    052 715 3257
    personalne@fibrochem.sk